Szukaj:

Tag: empatia

Strona 3 z 3 1 2 3

Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0,00 sekund(y).

  1. Jak komunikować się po doświadczeniu wstydu?

    Rozpoczęty przez SzymonPajacyk, 04-09-25 20:34
    autentyczność, empatia, introspekcja, komunikacja, komunikaty „ja”, relacje, rozwój osobisty, szczerość, wstyd
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 523
    Ostatni post / autor: 04-09-25 20:34
    przez SzymonPajacyk  Idź do ostatniego postu
  2. Jak budować zaufanie po wstydzie?

    Rozpoczęty przez SzymonPajacyk, 04-09-25 20:25
    akceptacja, cierpliwość, empatia, komunikacja, relacje, wspólnota, wstyd, wybaczenie, zaufanie
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 592
    Ostatni post / autor: 04-09-25 20:25
    przez SzymonPajacyk  Idź do ostatniego postu
  3. Jak komunikować się z wstydu?

    Rozpoczęty przez SzymonPajacyk, 04-09-25 19:41
    aktywne słuchanie, autentyczność, emocje, empatia, komunikacja, relacje, rozwój osobisty, wstyd, wyrażanie uczuć
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 494
    Ostatni post / autor: 04-09-25 19:41
    przez SzymonPajacyk  Idź do ostatniego postu
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 827
    Ostatni post / autor: 04-09-25 05:36
    przez SzymonPajacyk  Idź do ostatniego postu
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 662
    Ostatni post / autor: 04-09-25 03:42
    przez SzymonPajacyk  Idź do ostatniego postu
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
Strona 3 z 3 1 2 3