Nie odnoszę się do nikogo personalnie, nie atakuję ad personam. Chyba się kompletnie nie rozumiemy. Odnoszę się do metod, technik. Fochy nieuzasadnione. Ja też dużo czytam i analizuję, literaturę z róznych dziedzin. Nie będę się licytował, kto więcej i bardziej wartościowej. Ale nie uważam, że mam jakieś prawo z tego tytułu uznawać się za fachowca.



Odpowiedz z cytatem
