Nikt nie zabiera niczego ani nie promuje, Ermat po prostu ostrzega przed nim na podstawie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, każdy robi co chce i na własną odpowiedzialność.
Musisz też zrozumieć uploaderów i innych ludzi wstawiających na hostingi. Za poświęcony czas abyś mógł coś pobrać chcieliby jakieś wynagrodzenie, nie każdemu wystarczy "dzięki" - Ty też nie pracujesz za dzięki. Hosting musi zarabiać na kontach premium aby móc zapłacić uploaderom i koło się zamyka.






Odpowiedz z cytatem
