Cytat Zamieszczone przez cehigem273 Zobacz posta
FIle-jest jednym znajlepszych serwisow bo idzie pobierac z normalna predkoscia za darmo,promujecie twojplik ktory nawet darmowej opcji niema,rozumiem ze zarabiac trzeba jasne ,ale nie zabierajcie czasem filepayuot czy innych darmowych opcji
Nikt nie zabiera niczego ani nie promuje, Ermat po prostu ostrzega przed nim na podstawie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, każdy robi co chce i na własną odpowiedzialność.
Musisz też zrozumieć uploaderów i innych ludzi wstawiających na hostingi. Za poświęcony czas abyś mógł coś pobrać chcieliby jakieś wynagrodzenie, nie każdemu wystarczy "dzięki" - Ty też nie pracujesz za dzięki. Hosting musi zarabiać na kontach premium aby móc zapłacić uploaderom i koło się zamyka.