a masz cały zestaw ;xD;
http://www.banzaj.pl/pictures/aktual.../pistolety.jpg
napój z parasolką poproszę
Wersja do druku
a masz cały zestaw ;xD;
http://www.banzaj.pl/pictures/aktual.../pistolety.jpg
napój z parasolką poproszę
Oto i ona
http://www.fotoplastykon.com.pl/comp...1905560102.jpg
ja proszę o bombę lodową ...
darecki co to jest:Obraz(1): ja nie jestem w żałobie żeby takie czarne coś pić :Obraz(1):
http://flowerek.com/wp-content/uploa.../Eisbombe2.jpg
ja chce dobrego drinka kolorowego z kolorową parasolką
Kometa proszę oto one do wyboru do koloru
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/11358/drinki1_330.jpeg
a ja proszę drinka z laseczką ..
http://www.mojegotowanie.pl/var/self..._watermark.jpg
poproszę kaczuszkę do kąpieli
http://images.okazje.info.pl/p/dla-d...uszki-6-cm.jpg
Ja proszę o jaszczurkę ..
http://thumbs.dreamstime.com/z/wscho...a-31366287.jpg
poproszę latawiec kolorowy
http://miejskiesporty.pl/pol_pl_Lata...LON-6862_1.jpg
ja proszę o balon
http://www.skyadventure.pl/obrazki/g...alon_klaun.jpg
domek z ogrodem poproszę
http://chce.to/content/fuddy-duddy/b...1BE9277594.jpg
Szybką fure poprosze :)
Bardzo proszę oto ona tylko tankuj do pełna ????
http://img.interia.pl/motoryzacja/ni...ec_6172099.jpg
Ja proszę o garaż dla tej fury .
http://www.e-deweloperzy.pl/sites/de...les/garaz.jpeg
tablet poproszę:wala:
http://pcarena.pl/files/tinymce_uplo...a-Tablet-S.jpg
ja proszę o futerał..
Darecki nie wiem po co Ci pokrowiec do mojego tableta :durnamina:
http://www.redcoon.pl/res/shop/catal...15/B435033.jpg
a teraz poproszę kartę pamięci micro 32GB
Kometa taka ci wystarczy ??
https://akcesoria.orange.pl/zdjecia/1567771357752.png
Proszę o zdjęcie Kometa z tej karty...
nie wiem po co ci to ale masz :girl_blum:
http://www.tweaks.pl/wp-content/uplo...opy-kometa.jpg
poproszę futerko na zimę;zimno;
Bardzo proszę Kometa ładne co ???
http://img0.sprzedajemy.pl/540x405_f...a--1064890.jpg
Ja proszę o czapkę kozaka na zimę.
darecki śliczne ale czemu takie krótkie .... tyłek mi zamarznie :56:
http://www.ekomod.pl/files/czapka%20...ecka%20005.jpg
długie futerko poproszę :spruce_up:
W tym ci tyłek i coś jeszcze nie zmarznie Kometa !!
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...nQPcF42CS3l3xo
Ja proszę o skutera śnieżnego ...
http://images02.olx.pl/ui/4/83/22/26...iezny-80cm.jpg
poproszę futerkową czapkę do tego futerka:chinka2:
Pasuje Kometa ładna no nie mam gust
http://www.we-dwoje.pl/files/Image/g...e_dwoje_10.jpg
Ja proszę o szczura ...
http://gazetabaltycka.pl/wp-content/.../05/szczur.jpg
ja poproszę kota który złapie tego szczura :lol2:
http://images04.olx.pl/ui/11/22/12/1...a-Sprzedam.jpg
Proszę ślicznie ubraną choinkę.
http://magiaswiat.budujemydom.pl/zdj...d38844c3cb.jpg
poproszę śliczne bombki na choinkę
http://www.mark.waw.pl/obr/opakowania-glowna.jpg
proszę ledowe światełka na choinkę
http://e-handel.home.pl/zdjecia/gwiazdkinowetes1.jpg
poproszę kolorowe cukierki na choinkę
Proszę o to one
http://1.bp.blogspot.com/-p27s8ZYTLv...oink%C4%99.jpg
Ja proszę na choinkę szyszki...
http://www.smakizycia.pl/upload/6fca...d0f_normal.jpg
Poproszę śliczną szopkę
darecki chyba nigdy nie widziałeś cukierków na choince ;krzyk;
http://magia-swiat.web21.pl/wp-conte...noel012vi5.gif
prezent niespodziankę poproszę
http://4.bp.blogspot.com/-Goe5ZAO940...tery_box+2.jpg
Poproszę okrągłego lizaka
Artemida na Ciebie zawsze można liczyć :girl_haha:
http://smarket.pl/pol_pl_Nimm2-niemi...zt--4421_2.jpg
poproszę ciastko z bita śmietaną
http://mniamusne.blox.pl/resource/zb...amiikremem.jpg
proszę ciepłe zimowe pantofle
http://www.perfect-wool.pl/allegro/bambdzieciaknieb.jpg
poproszę delikatna biżuterię na sylwestra
https://images.otto.de/is/image/mmo/10014224?$l_pl01$
proszę świąteczny stroik na stół
http://www.kwiaciarniazielonomi.pl/z...aleria/234.jpg
poproszę o śliczne łyżwy
http://jazdafigurowa.pl/photos/lyzwy...1936071336.jpg
poproszę flet
http://www.e-sklepmuzyczny.pl/files/...poprzeczny.jpg
poproszę coś pysznego do jedzenia
http://1.bp.blogspot.com/_PWDprQcDJ_...0/IMG_2031.jpg
proszę wieczne pióro
Ja poproszę zegarek Casio G-Shock!
http://www.ablogtowatch.com/wp-conte...0-watch-19.jpg
ja poproszę o fotel na biegunach :drag: