Witam co sądzicie o stronce do wymiany plików mianowicie o www.chomikuj.pl ? Ja wrzucam tam pliki właśnie od dziś i naprawdę to jest świetne. A wasz opinia piszcie w tym poście z góry THX
Jeśli chodzi o mnie zapraszam do mojego chomikaKod:www.chomikuj.pl/ZiPeR12
